I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Часом на аудитах ми чуємо проблему «не встигаємо всіх приймати», «затримуються прийоми», «у лікарів повний запис», «найближчий запис до нас в клініку через місяць» і таке інше, але виявляється, що це штучно створені черги, а управління завантаженістю клініки відсутнє.

Існує кілька рівнів, на яких визначається завантаженість:

🔹 Затверджений режим роботи. Це перші межі, якими регулюються пропускні можливості вашої стоматології. Тут спостерігається величезний розбіг варіантів: хтось працює лише в будні дні з 9 до 18, хтось – цілодобово або принаймні щодня по 12 годин. Ви визначаєте такий режим самі, але варто пам’ятати, що за потреби його можливо змінювати.

🔹 Зайнятість кабінетів лікарями. Залежно від режиму роботи клініки ви визначаєте порядок встановлення змін, поділ на 1\2 зміни, кількість лікарів у штаті тощо. На етапі складання графіків в індивідуальних проектах з систематизації ми знаходимо колосальні можливості для прийому пацієнтів і, відповідно, зростання прибутку. Перше правило: не залишати ваші стоматологічні крісла припадати пилом.

🔹 Запис пацієнтів. Як бачите, це лише третій ступінь, бо запропонувати запис можливо лише тоді, коли клініка відкрита для прийому, і коли є лікар в зміні. Визначення тривалості прийомів та оптимальне ведення запису адміністратором також допоможуть оптимізувати завантаженість клініки та лікарів.

Ще один опосередкований фактор – кількість крісел. Якщо у клініки є можливість додати кабінет в рамках існуючого приміщення – це також може розширити межі для запису пацієнтів. Але це вже тема стратегії масштабування😉

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business