I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Чи завжди спрацьовують акції?

Ні, якщо ви неправильно їх готуєте:)

Тримайте 5 ключових принципів успішної акції:

👉 Мета. Перед розробкою та запуском будь-якої спеціальної пропозиції ставте собі головне питання: «А шоби шо?»..🙂 Не потрапляйте у коло «акція заради акції» чи «бо у всіх таке». Аналізуйте глибше і ставте конкретні цілі на акцію.

👉 Актуальність. Акція має бути потрібною саме в цей час і саме потрібній категорії пацієнтів. Скажімо, немає сенсу розпочинати спецпропозицію на дитячу ортодонтію з 1 вересня. А от зсунути її трошки ближче до канікул – більш актуально, а отже й результативно.

👉 Зрозуміле наповнення. Якщо пропонуєте пакетну пропозицію – чітко вказуйте, що туди входить чи не входить. Або: якщо консультація безкоштовна, а знімок обов’язковий і платний – чесно скажіть про це на вході, аби не отримати купу негативу на виході.

👉 Вигода. Пропозиція має бути цікавою для пацієнта. До прикладу, у преміальному сегменті знижка 5% за відгук не є відчутною вигодою. А от індивідуальна пакетна пропозиція з чек-апом, гігієною та профілактикою, що суттєво зекономить час – можливо.

👉 Інформування. Навіть суперкласна-унікальна-вау-пропозиція не спрацює, якщо про неї ніхто не знає. Розміщуйте на всіх своїх сторінках, робіть розсилки, просувайтеся рекламно тощо – вмикайте свій голос гучніше, аби дотягнутися до «своїх».

Бажаємо тільки успішних запусків, а у наступних дописах розкажемо, як же оцінити якість проведеної акції. Слідкуйте за новинами і робимо успішний бізнес разом!

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business