I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Про систематизацію багато сказано, але мало хто самостійно впроваджує усі бізнес-процеси.

Чому?

Бо починали, намагалися щось впровадити, але не виходило. Або впроваджували, спираючись на загальну стандартизацію, як то: рекомендації МОЗ, ISO та інші, але не враховували закони бізнесу та менеджменту.

Тож з яких причин таке впровадження не працює?

👉 Формальне ставлення до «написання папірців» та складання регламентів. Деякі сучасні племена Меланезії будують літаки з соломи та маршують з гіллям замість автоматів. Але це не наближує їх до реальних перельотів чи військових потужностей. Так і з бізнес-процесами.

👉 Відсутність логіки перенесення процесів з описаного в реально діюче. Це той випадок, коли на папері все логічно і гарно, а на практиці чомусь не працює. До прикладу, більшість процесів у бізнесі є наскрізними, тобто такими, що проходять крізь різні департаменти: лікарі, асистенти, адміністратори. І не можна вибудовувати їх окремо для кожної посади.

👉 Не враховано корпоративну культуру в компанії. Усі описані процеси мають виконувати у першу чергу саме ваші люди – колектив з певними, вже сталими, корпоративними стандартами, в які мають органічно вписатися нові системні закони

👉 Незвична необхідність вибудовувати горизонтальні взаємодії. Пострадянське відлуння привчило власників до ієрархічного підходу, коли один головніший за іншого. Але рівноцінні горизонтальні зв’язки так само важливі в системному підході: асистент-лікар, лікар-адміністратор тощо – це горизонталі, хоча на перший погляд здається, що тут є ієрархія

Бажаєте дізнатись більше та вибудувати правильну систему у своїй компанії? Звертайтесь! Більше 20 років успішного досвіду стануть на захист та розвиток вашого бізнесу!

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business