Мені потрібна допомога спільноти до: 1 січ. 1970 03:00 ПРАВДА ПРО ВАКЦИНИ💉
1️⃣Формування аутизму після вакцинації?
«Adverse effects of vaccines» Institute of medicine.
https://www.nap.edu/read/13164/chapter/6#148
У цій книзі описані дослідження щодо всіх можливих вакцин і з жодною з них не підтверджений зв’язок з аутизмом! Розглянемо наприклад КПК. Проведено 22 дослідження для оцінки ризику аутизму після проведеної В і лише 5 з них були не упередженими.
У 2010 році польський вчений Mrozek-Budzyn та співавт. досліджували зв’язок між В КПК і аутизмом у дітей. У досліджувану групу включено 96 випадків з дитячим аутизмом, контроль включав 192 дитини. В результаті: ризик аутизму до постановки діагнозу був нижчим у дітей щеплених, ніж у не щеплених.
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19952979/
Ще одне загальнонаціональне дослідження у Данії в якому взяли участь 657 тис. дітей. З них 82% було охоплено щепленнями і лише 1% дітей захворіли аутизмом. Ці дані підтвердили, що В КПК мали на 7%меншу ймовірність виникнення аутизму ніж не В. Його назвали наймасштабнішим дослідженням!
https://www.acpjournals.org/doi/10.7326/M18-2101
У 2006 р. У Монреалі дослідження показали зростання захворюваності на аутизм, а число охоплення дітей В зменшилось. При цьому тендеція зростання захворюваності на аутизм практично не змінилася після другої хвилі щеплень від кору.
🤨А знаєте хто першим «посіяв» думку про зв’язок аутизму із вакциною КПК? Доктор Wakefield ще у 1998р. А знаєте на якій кількості базувалося його дослідження? 12 дітей! Пам’ятаєте дослідження в Данії? 657 тисяч!
2️⃣☠️Ртуть у вакцинах?
Для початку внесемо ясність, для чого там та ртуть? Це додаток для В, який запобігає розмноженню бактерій чи грибків у ній.
Тіомерсал - це ртуть-вмісна речовина, яка використовується у вакцинах з 1930 р., за весь той час вчені провели безліч досліджень і довели, що він не спричиняє пошкодження, тому що це вид ртуті, який виводиться з організму. А от ртуть, яка може залишитися в людському організмі, це метилмеркурій, він уражає нервову систему. Може міститися в деяких сортах риби, але не у В.
CDC зазначає, що у період з 1999 по 2001 р. Т вилучали або зменшували до найменших кількостей у всіх дитячих вакцинах, за винятком деяких вакцин проти грипу. Щоб зменшити всі види впливу ртуті у дітей, ще до того як провели дослідження і встановили, що Т не є шкідливим. Це було зроблено як запобіжний захід. В даний час єдиними дитячими вакцинами, які містять Т, є вакцини проти грипу, упаковані у багатодозові флакони. Також доступні альтернативи без Т для вакцини проти грипу. Жодна інша вакцина не містить ртуті.
Чи можуть бути побічні ефекти від Т? Ні! Максимум почервоніння і набряк в місці уколу. Дуже малоймовірно, що у вас буде алергічна реакція на т.
https://www.cdc.gov/vaccine.../concerns/thimerosal/faqs.html
Доза ртуті у вакцинах є такою ж як у всіх офтальмологічних чи носових капельках, більше того вона є навіть меншою, ніж та, яку ми отримуємо щодня з навколишнього середовища.
3️⃣Природній імунітет сильніший від щеплення?
В певному розумінні це й справді так. Наприклад кашлюк, імунітет після перенесеного захворювання зберігається на 12 років, а після вакцинації на 6 років. Але з нову ж таки, ми боїмося ускладнень, а не самих інфекційних захворювань. Тому що вакциновані особи, якщо і будуть переносити захворювання, то суттєво в легшій формі, аніж не вакциновані.
4️⃣Вакцина перевантажує імунітет!
Деякі батьки стурбовані перевантаженням імунної системи дитини. Так от, Американська Академія Педіатрії заявляє, що імунна система немовлят може реагувати на 100 000 організмів одночасно, відповідно може обробляти кількість рекомендованих вакцин. Антигени у В використовують незначну частину реакції імунної системи. В не спричиняють у дітей хворобу, а тому і не послаблюють імунітет. В організм вводять вбитий/ослаблений антиген, щоб імунка могла виробляти до нього антитіла і створювати імунітет, а не послаблювати його!
Частими бувають випадки, коли у дитини після вакцинації проти грипу з’являється легкий нежить і кашель. Це не означає, що ваша дитина захворіла на грип. В стає ефективною через два тижні, протягом цього періоду, людина могла заразитися. І хтось у цій ситуації завжди помилково припускає, що це дія вакцини.
https://www.health.ny.gov/.../vacci.../misperceptions.htm...
Статистичні дані ВООЗ станом на 2019 рік:
За останнє десятиліття вакциновано більше як 1 млрд дітей.
Імунізація дозволяє запобігти 2-3 мільйонам смертей щорічно.
КПК отримало 85% дітей у світі.
Ніb 72%.
Гепатит В 85%.
Вірус папіломи людини 15%.
Менінгіт А 80-85%.
Пневмококові інфекції 48%.
Поліомієліт 86%.
Захворюваність на поліомієліт знизилася на 99%.. смертність від кору знизилася на 75%. Щорічна смертність від правця знизилася понад 13 разів.
👇🏻тут можете знайти відповіді на всі свої запитання!
https://www.who.int/features/qa/84/ru/
Прохання! У трепетних питаннях щодо вакцинації користуйтеся лише перевіреними джерелами такими як ВООЗ або CDC.