I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Аналізуючи стоматологічний ринок в різних регіонах, ми помітили однакову тенденцію: за прогнозами очікувались складні часи для всіх стоматологій при пандемії. Однак є клініки, які весь рік не лише зберігають свої позиції, а й нарощують потужності, масштабуються та відкривають нові філіали.

Чому так? Все дуже просто: на ринку відбувається перерозподіл. Деякі клініки не витримують конкуренції і закриваються, інші зростають та охоплюють більші регіони.

Хто керує цим перерозподілом? - Пацієнт. Обираючи, де лікуватися, кожен пацієнт або підтримує клініку своїм вибором та коштами, або ні.
Тож як пацієнт обирає? Чому він може піти? Що для нього важливо?

🚩 Прозорі взаємовідносини. Якщо ви чогось не кажете пацієнту, для нього це непрозорість та «сліпа зона». Якщо «ціни ми телефоном не назвемо» або «тримайте папірець з цифрами – це план лікування» тощо – це непрозорість.

🚩 Чітка і зрозуміла інформація. Запитайте ваших адміністраторів, як часто пацієнт після первинної консультації лікаря у них запитує: «Так а що мені далі робити?». У 80% випадків пацієнтам лишається незрозумілою покроковість лікування, його тривалість, кінцевий результат, можливі ускладнення та подальші дії

🚩 Репутація бренду. Пацієнти часто шукають рекомендацій, бренду чи лікаря, читають відгуки в інтернеті та опитують своїх знайомих. Тому якщо ви не працюєте з репутацією, пацієнт не дійде навіть до дзвінка чи консультації.

🚩 Індивідуальне ставлення. Людям не вистачає емоцій, чуйності. Кожному приємніше приходити у ті місця, де його називають на ім’я та приділяють увагу як особистості. Згадайте, як інколи дратують телефонні автовідповідачі;)

🚩 Системний підхід. У системі - впевненість і безпека, бо це знайомі правила гри. Однакова консультація у будь-якого лікаря. Однакові умови відвідування, гарантії тощо.

Порахуйте, чи всі 5 пунктів у вас виконуються? Якщо ні – швидше наздоганяйте конкурентів, а ми допоможемо, якщо що!)

☎️ 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business