I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Свята наближаються, а отже, цей пост для тих, у кого половина колективу «різко» та «неочікувано» згадала, що потрібно у відпустку:)

З одного боку, всі хочуть відпочити, покататися на лижах, майнути до теплого моря чи просто навести лад у домівках та відвідати родичів, з якими довгенько не бачилися. З іншої сторони – є режим роботи підприємства та зобов’язання перед пацієнтами.

Які варіанти?

❓ Закрити клініку на усі дні свят, тиждень-другий. Всі відпочивають, ніхто не в образі, а пацієнтів можна й повідомити заздалегідь. Добре всім, окрім власника: пів місяця десь ділося, доходу ще нема, а рахунки самі себе не сплатять. Оренда, опалення, інші комунальні рахунки, податки, амортизація і т.д. Простоювання для бізнесу завжди є небажаним. Тож обов’язково рахуйте в цифрі, скільки коштує закрити клініку бодай на кілька днів

❓ Скоригувати режим роботи: скоротити години, лишити один-два чергових кабінети. Напівміра, яка в результаті не дуже відрізняється від попереднього варіанту. Планові лікування відкладаються, установки простоюють

❗️ Регламентувати порядок надання відпустки. Визначити, скільки лікарів (асистентів/адміністраторів) можуть одночасно піти у відпустку, аби це не впливало на безперебійну роботу клініки. Визначити, які дні будуть вихідними для всіх (до прикладу, 1 і 7 січня). Донести до колективу, чому саме такі правила. Узгоджувати відпустки заздалегідь. Що раніше співробітник подасть заяву та попередить, то легше буде планувати графіки роботи. Якщо бажаючих більшає, пропонувати сусідні не зайняті дати, нагадуючи про правила надання відпусток.

❗️ Прописати план відпусток на рік - хто і в якому місяці йде в відпустку. Більш жорсткий метод, але для деяких компаній прийнятний та дієвий.
Регламентуйте вдумливо та обирайте власний варіант, зважаючи на всі подальші результати прийнятих рішень.

Робимо успішний бізнес разом!

☎ 068 103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business