I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Не секрет, що стоматологічна клініка – малоприємне місце для пацієнта. Тут грає роль кожна дрібничка, кожен рух та деталь можуть вплинути на психоемоційний стан та рішення про початок лікування. Увага пацієнта особливо загострена, а все тому, що він – боїться. Про що тут мова?

📍 Стерильність. Якщо ваші асистенти виходять до пацієнта у рукавичках, якими хапаються за все що бачать, або коли при лікуванні інструменти у відкритому вигляді з’являються незрозуміло звідки – для пацієнта це підсвідомий сигнал небезпеки, напруження не зникає, а інколи й зростає.

📍 Ціни. Вже давно стали моветоном дописи на кшталт «ответили в личку». Сюди ж відноситься і «ціну скаже лікар на консультації». Кота в мішку ніхто собі не хоче, тож про яку довіру може йти мова?

📍 Якість. Оскільки напряму пацієнт не може оцінити кваліфікацію лікаря, він робитиме це за дотичними ознаками: повнотою наданої інформації, якістю спілкування, проявам турботи, відсутністю болю, невизначеності тощо

📍 Відповідність. Якщо ви заявляєте про себе як про сучасну інноваційну цифрову клініку, а при вході пацієнт бачить пошарпані двері та адміністратора, який закопався в переписуванні громіздких журналів, це не надто підтвердить ваші амбітні заяви. Зовнішнє повинно підтверджувати внутрішнє.

Це лише частина побоювань пацієнтів, і з кожним фактором потрібно добряче попрацювати, аби допомагати клієнту швидше познайомитись та довіритись компанії.

А ми допомагаємо нашим клієнтам системно налагодити роботу таким чином, аби кожен співробітник точно знав, коли та на якому етапі вступати в гру, аби нівелювати усі страхи пацієнта та залишити його в клініці. Бо ж туди, де страшно і некомфортно, люди не повертаються. Особливо коли є вибір.

Тож якщо потрібна допомога - звертайтесь!

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business