I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Описуючи стратегію розвитку компанії, ми радимо власникам чітко вибудовувати кінцеву мету, навіщо ви хочете досягти того чи іншого результату.

До прикладу, один з наших клієнтів на робочій зустрічі поставив як річну ціль збільшити кількість встановлюваних імплантантів на 30%.

Але навіщо? Що стоїть за цією метою? Обійти конкурентів? Більше заробити? Стати номером один?.. Робити те, що загальноприйнято?..

За всіма цими цілями можуть стояти амбіції, бажання слави, грошей тощо, але не стоїть головна дійова особа – пацієнт (клієнт). Люди все бачать і відчувають, і якщо вони прийдуть до вашої клініки і побачать, що історія цієї компанії не про них, а про вас і ваші амбіції, - вони підуть далі. Так, після них прийдуть інші пацієнти, але так само ненадовго. А жити постійно на первинних пацієнтах - для ніші стоматологічного бізнесу це майбутній крах.

Тож якою має бути справжня стратегічна ціль, запитаєте ви?

👉 Стати найкращим вибором для клієнта. Дати йому розуміння того, чому він має обрати саме вашу клініку, і тільки вашу клініку. Чесно і прозоро
👉 Для цього визначити свої найсильніші сторони. Можливо це унікальна якість, або ціна, або спектр послуг (повний чи вузький нішевий), або сервіс тощо. І перетворіть їх як відповідь на питання: «яку користь ми даємо людям»
👉 Залучайте всю команду до розуміння цієї користі та надання її кожному клієнту.

Тоді ви не тільки станете першими на ринку, обійдете конкурентів і заробите, а й будете утримувати лідерство та довіру пацієнтів на довгі роки.

За 1 зустріч ми перевернули уявлення клієнта про стратегію його компанії, зекономили його кошти, вберегли імідж від сумнівних проявів.
Тож обирайте свої цілі вдумливо, та за потреби - звертайтеся, допоможемо!

Робимо успішний бізнес разом💙

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business