Мені потрібна допомога спільноти до: 1 січ. 1970 03:00 Шановні колеги!

Чудові новини завжди приємно опубліковувати, а тим паче зараз, під час пандемії COVID-19. Ми з радістю повідомляємо про підписання Меморандуму про співпрацю і партнерство між платформою «Gippokratos» та Українським Медичним Клубом. Починається новий етап розвитку обох програм. Ми продовжуємо тримати курс на об’єднання медичного співтовариства.

Наші платформи «Gippokratos» та Український Медичний Клуб доповнять один одного і озброять новими знаннями та методиками лікування. Прогресивні, активні, медичні працівникі та фармацевти знайшли для себе інтернет-платформи,завдяки яким мають змогу приносити вчасну якісну допомогу своїм пацієнтам, зберігаючи саме дороге – життя і здоров’є наших громадян.

Всіх нас чекають безхмарні часи. Інакше і не може бути, коли за відновлення української медицини взялися гуртом найкращі медики і фармацевти України. Знання і професійні надбання кожного стануть загальними надбаннями цих товариств. Ми свято віримо, що на нашу Землю повернеться довіра і повага до медицини і фармацевтики.

Завжди готові прийти на допомогу, команда «Gippokratos».