I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 При виборі співробітників у компанію, при розподілі завдань та повноважень тощо варто звертати увагу на тип працівника.

Існує багато класифікацій, та ми радимо першочергово визначити одне з двох – це виконавець чи «талант»:

💪 Виконавці – чітко усвідомлюють роль та межі своїх функцій в компанії, їм це подобається, вони не мають особливих амбіцій до кар’єрного зростання чи розширення повноважень. Хороші виконавці – надійна опора для бізнеса, вони довго лишаються на одній позиції в компанії та добре роблять свою справу. Водночас, вони мало ініціативні та уникають додаткової відповідальності. Якщо мати штат лише з виконавців – увесь «тягар» розвитку компанії, прийняття рішень тощо лишається на власникові.

🌟 «Таланти» – амбітні працівники, що мають потребу у постійному розвитку та зростанні. Вони мають достатні вміння та навички для цього, тож ріст для них – лише питання часу. З одного боку, цей тип – рушійна сила бізнесу, у «талантів» багато ідей, вони ініціативні, не бояться відповідальності та готові приймати рішення. З іншої сторони – з ними складніше, вони більш відкрито висловлюють власну думку, потребують творчої реалізації, можуть бути джерелами напруження та конфлікту, якщо не розкривають свій потенціал повною мірою. Якщо швидкість розвитку компанії не співпадає з їх прагненнями самореалізації – радше змінять компанію, тому важливо вчасно "вимірювати пульс" та все обговорювати.

У кожній клініці має бути свій баланс з одних і інших, залежно від стратегічних цілей. Але не складайте компанію на 100% лише з виконавців або лише з "талантів": хороший дім не будується без фундамента, але і фундамент сам по собі не придатний до життя.

Робимо успішний бізнес разом💙

☎ 068 103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business