I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Що таке сервіс?

Здавалося б, немає банальнішого питання, адже про сервіс зараз говорить кожен перший. Рівень сервісу все більше стає вирішальним фактором для існування та розвитку будь-якої компанії, на ньому постійно акцентують увагу, тож інколи дещо вже захитує від самого слова.

Але чому тоді при всій увазі до сервісу – він не вбудовується як повноцінний механізм та продовжує свій шлях у вкоріненій думці «клієнт завжди правий»?

Сьогодні пропонуємо дещо змінити та доповнити ракурс:

✅ Сервіс = вгадати потребу клієнта ще до того, як він сам її усвідомить. І надати вирішення. Серед асистентів існує напівжартівлива байка про те, що найвищий рівень асистування – подати лікарю необхідне ще до того, як він про те подумає. І у цьому асистенти абсолютно праві і розуміють, як працює сервіс.

✅ Сервіс = передбачити усі можливі ситуації до їх виникнення. Створити такі умови, у яких жодна скарга не стане можливою. Сервісне нагадування пацієнтам про прийом = не тільки турбота про пацієнта, а й виключення непорозумінь через запізнення та поплутані прийоми.

✅ Сервіс = зробити на дрібку більше, ніж того очікують. Не просто записати первинного пацієнта, а й надіслати йому у повідомленні деталі запису та локацію клініки на карті. Не просто перерахувати стоматологічні проблеми на консультації, а й скласти детальний план лікування з етапами 1-2-3.. та розшифровкою: скільки часу потрібно, як можна розбивати платежі, до кого звертатися по ходу лікування тощо.

Ми радимо впроваджувати подібні філософії сервісу як для пацієнтів, так і для співробітників, працювати як на зовнішній імідж, так і пропрацьовувати корпоративну культуру всередині компанії, створюючи свою унікальну сервісну карту

Робимо успішний бізнес разом💙

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business