I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 В одному з минулих дописів ми говорили про правильну постановку стратегічної цілі та техніку SMART для коректного донесення цілей до співробітників. Але як поставити ціль, наприклад, про збільшення прибутку? Об’єктивно недоцільно сказати адміністратору, наприклад, чи асистенту: «до кінця цього місяця ми маємо збільшити прибуток компанії на … тис грн.»

Тоді на допомогу приходить каскадування цілей.

Каскадування цілі (дерево цілей) – це розкладання основної цілі на складові, менші підцілі, які будуть спущені лінійним співробітникам, зрозумілі їм та досяжні.

Наприклад, при цілі «збільшення прибутку» потрібно визначити, - а що саме допоможе його збільшити? Підняття цін, скорочення витрат, загальне збільшення обороту?

Якщо скорочення витрат, то яких і хто на це може вплинути? Наприклад, можна зменшити витрати на матеріали, переглянути склади, оптимізувати лабораторії, переглянути періодичність та гуртовість закупівель тощо. Оце вже і стане цілями для менеджера із закупівель або старшої медсестри

Якщо збільшення обороту, як саме його можна збільшити? Залучати більше первинних пацієнтів? Якими інструментами? Підсилювати маркетинг, чи покращувати якість запису з боку адміністраторів? Чи покращувати якість первинної консультації для продажу комплексних планів лікування? Чи може допрацьовувати та повертати існуючу базу? Кожну з цих підцілей також можна розкладати на ще менші цілі та інструменти, які вже і доносити до співробітників.

Таким чином Ви надасте кожному працівнику окремий функціонал, «фронт робіт», зрозумілий, досяжний, з відповідальністю, самостійністю та відчуттям долученості до загального процесу. І основна ціль прийде сама собою;)

Робимо успішний бізнес разом!

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business