I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Як би Ви охарактеризували свою компанію? Місце роботи, благодійність чи бізнес? Усі три варіанти мають право на існування, різниця лише в обігу коштів. Заробляти самому собі та заодно і команді? Приносити з дому та докладати, аби всім було добре – і працівникам, і пацієнтам? Або ж отримувати прибуток незалежно від того, чи стоїте ви на прийомі? Останній варіант – саме про бізнес.

Тож як не перетворювати бізнес на благодійну організацію та справді отримувати прибуток?

👉 Найперше, що необхідно зробити – вирахувати фінансову модель, та звіряти її щомісяця. Звісно, завжди хочеться най-най: найкраще обладнання та матеріали, комфорт та високі зарплати працівникам, потужний маркетинг та приємні ціни для пацієнтів. Але якщо це бізнес – то у перерахованому має бути і гідний прибуток для власника та збалансована для цього модель

👉 Вирахувати рентабельність. Часто власники будують компанію за принципом: усім заплатити, роздати зарплати, податки, придбати матеріали тощо, а собі вже що залишиться. За такого підходу ми бачимо бізнеси з нульовою та навіть від’ємною рентабельністю, а це означає, що компанія постійно потребуватиме дотацій ззовні і про прибутковість мова не іде. Але рентабельність – невід’ємна складова, що має бути виміряна

👉 Уміти змінювати фінансову модель для збільшення рентабельності. Для цього потрібно розуміти свою цільову аудиторію та її потреби, воронку продажів, ціноутворення, шляхи розширення потужностей тощо. Для того, аби якісно і вчасно підвищувати прайс, змінювати умови оплати, переходити на інші матеріали тощо – спирайтеся на цифри та аналізуйте, як їх можна змінити.

Якісно вибудуване фінансове управління – запорука довговічності прибуткового бізнесу! Якщо потрібна допомога чи бажаєте дізнатись більше – звертайтесь!

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business