I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 ❗️Де б знайти такий курс із медичного маркетингу, щоб практичні інструменти вкладали прямо в руки?

«Прослухав курс, на наступний день прийшов в клініку — бери і роби», — так коментує Олена, одна з учасниць авторського курсу Наталії Тулінової на Webpromo.

📌 Запланувати навчання так, щоб отримати максимум прикладних знань, дозволяє спеціальна методологія.

⚙ Персональні налаштування.
Перш за все, курс починається з обговорення вашого індивідуального проєкту — і вже на його основі тренер допомагає визначити, якою буде фінальна стратегія роботи. Адже у кожного своя ціль.

👥 100% увага тренера
Таким чином, всі подальші завдання й навчання будуються навколо того результату, який ви хочете бачити на фініші. У цьому особливо допомагають консультації з тренером курсу один-на-один, які допомагають запевнитися, що кожний крок — у правильному напрямку.

✅ План дій на виході
Після 7 тижнів насиченої роботи, ви маєте захистити свій проєкт. Так-так! Захистити. Це допоможе пропрацювати вам його план так детально, що ви готові будете його втілювати вже на наступний ранок.
Встигність зареєструватися.

Детальніше про курсможна дізнатися за посиланням:
https://webpromoexperts.net/ua/courses/avtorskiy-kurs-natalii-tulinovoy-marketing-medicinskih-klinik/?ref_id=j6XeGFHMFUm7VU2&fbclid=IwAR0H65sUatzPz9BOJyTC30DkBLaWKGthWd5TDdBOiOnCEgnijY_ToZPWMRg