I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Власникам бізнесу, особливо на початку, досить складно делегувати задачі своїм підлеглим.

Адже боязно і незрозуміло:

🤔 Чи добре виконає співробітник доручену роботу. Може я краще сам(а), бо це швидше і я точно буду впевнений у результаті
🤔 Чи можу я довіряти сторонній людині. Чи не нашкодить вона бізнесу
🤔 Які рішення прийматиме інша людина, адже просто за фактом того, що вона інакша – інші й рішення. Чи не звільнить новий керуючий добру частину персоналу, чи правильно витрачатиме кошти. Яким чином будуть замовлятися матеріали тощо

Аби позбутися цих страхів, тримайте невеличку шпаргалку:

👍 Звіряйтеся за цінностями. Усі ми різні, але якщо людина має спільні з вами цінності, гірше вона точно не зробить. Якщо ви обидва переконані, що якість лікування має бути високою, то працівник апріорі не замовлятиме дешеві неперевірені матеріали, бо для нього це неприйнятно.

👍 Чітко ставте задачі з описом конкретного результату, якого ви чекаєте від співробітника та термінів виконання.

👍 Опишіть та впровадьте інструменти, які має застосовувати співробітник. Якщо ви делегуєте замовлення матеріалів, дайте конкретні інструкції: як часто замовляти, який принцип вибору постачальників, з ким узгоджувати, на які бюджети опиратися тощо. Що краще ви окреслите шлях, то легше буде і вам і співробітнику

👍 Контролюйте. Навіть найвідповідальнішим людям потрібен зовнішній контролер, який тримає в тонусі, звертає увагу, може скоригувати. Визначте для себе точки контролю, за якими ви точно зрозумієте, що все гаразд.

👍 «Вимкніть» гіперконтроль. Дайте співробітнику можливість самостійно йти до результату, не перевіряйте кожен його крок. Тоді, можливо, він віднайде спосіб, про який ви навіть не думали, і зробить краще.

Делегування - невід'ємна частина успішного бізнесу та можливість власника вивільнитися з буденної рутини задач. Тож не чекайте - делегуйте!

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business