I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 З 1 січня 2022 року почав діяти новий закон про оподаткування електронних послуг, що надаються в Україні компаніями-нерезидентами.

І якщо Apple та YouTube поки що не змінили вартість підписки для користувачів, то Meta (Facebook, Instagram) вже автоматично додають 20% до суми при формуванні таргетованої реклами

👉 Якщо ваша компанія вже є платником ПДВ, ви можете уникнути подвійного оподаткування, додаючи у рекламному кабінеті інформацію про компанію та номер ІПН платника ПДВ. Якщо ж ви ФОП на спрощеній системі оподаткування чи приватно просуваєте особисту сторінку з особистої картки – податок доведеться оплачувати.

Як наслідок, маємо здорожчання рекламних бюджетів і відповідно, або скорочення прибутку, або новий ріст цін. Або – скорочення обсягів таргетованої реклами та перехід на інші трендові методи просування у соцмережах:

🔹 Мікроблогери. Якщо раніше купити рекламу можна було у великих блогерів з сотнями тисяч підписників і за багато грошей, то зараз перевага надається невеликим блогам. У них більше довіри від аудиторії, а коштує така реклама менше.

🔹 Agile-маркетинг та інтерактиви: огляди на «гарячі» події, конкурси, відгуки, розіграші тощо (окрім сторонніх giveaway, від них краще відмовитися).

🔹 Прямі ефіри та reels (новий функціонал коротких відео в Instagram). Відео більш «живі» за двомірне зображення, до них більше довіри. А новий формат reels просувається самим Instargam, якому це вигідно на фоні конкуренції з TikTok та YouTube Shorts

🔹 Високий рівень сервісу, якості обслуговування, ексклюзивність. У інформаційному полі дуже швидко розносяться новини як про недобросовісні компанії, так і про ексклюзивні. Тому впевнено робіть свою справу, аби мати міцний фундамент до будь-якого обраного способу просування у мережі

Є питання? Звертайтесь!

☎ 068 103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business