I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Протягом тисяч років еволюція вчила людину уникати ризиків, вирощувала необхідність у безпеці як одну з фундаментальних потреб. Тож зараз відчуття небезпеки завжди є потужним фактором стресу практично для кожної людини.

Хто з нас не боявся стоматолога?

Навіть у сучасну, технологічну та інноваційну стоматологію пацієнт приходить у стресовому стані. Підсвідоме очікування болю, страх, напруження, нервовість – усе це заважає ясно мислити та змінює звичні поведінкові реакції. Витончена інтелігентна жінка може перетворитися на знервовану та істеричну, впевнений чоловік – на агресивного, а зазвичай спокійну дитину не можуть втихомирити годинами.

І звісно, такі стани можуть значно вплинути на продажі та погоджені плани лікування:

🔹 У стані спокою та розслаблення пацієнт швидше розуміє довгострокові переваги: полікувати зараз карієс, чи потім втратити значно більші кошти, час та нерви на ендолікування чи видалення з імплантацією. Натомість, у стані страху, першочерговим є прагнення вирватися зі стресу тут і зараз.

🔹 Спокійна людина готова платити на 15% більше за знервовану

🔹 Усе, що сприяє спокою та розслабленню пацієнта, підвищує продажі. Музика має бути спокійною, команда – доброзичливою, а бренд – сильним, системним, та надійним

Наляканий та знервований пацієнт – ненадійний партнер. Але в наших силах зробити максимум, аби створити для нього безпечне середовище, і як наслідок – довгострокову міцну взаємодію.

До речі, при систематизації клінік ми вбудовуємо механізми психологічного заспокоєння, тож ви знаєте, до кого звертатись, якщо що 😉

☎ 068 103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business