I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Якщо маркетинг та просування не дають бажаних результатів, а явної причини ви не бачите, радимо звернути увагу на можливий дисонанс комунікацій. Про що це?

👉 Є, скажімо, деяка невідома нам клініка. Шукаючи інформацію про неї, знаходимо сайт, де все дуже сучасно оформлено, яскраво, енергійно та позитивно. Здається, що клініка молодіжна. Проте виявляється, що стратегія клініки – на імплантацію. Це серйозна процедура, хірургічне втручання, і пацієнтам важливо на перших етапах розуміти рівень професійності та кваліфікації спеціалістів. Простіше скажемо – співставляється рівень серйозності втручання з серйозністю закладу. Та й вікова категорія трохи доросліша і деякі молодіжні тренди не сприймає.

👉 Візьмемо інший приклад. Сайт Центру дитячої стоматології оформлений надто сухо, серйозно, з вигадливими науково-розумними фразами. Через нього потенційним пацієнтам транслюється авторитетність і знання, та й взагалі медицина – це ж не парк атракціонів. Але психологічно у батьків дитини складається враження, що і всередині клініки буде так само! Сухо, серйозно та науково, аналогічно до сайту та його інтонацій (tone of voice). І є конкуруючий центр для діток, який подає себе яскравіше, більш простими, близькими та зрозумілими населенню фразами, завдяки яким створюється атмосфера перебування на сайті та заочна довіра до бренду.

Порівняйте: «пацієнт» або «маленький пацієнт». «Пломбуємо молочні зуби» або «встановлюємо діткам забавні кольорові пломби». «Дітям не страшно, не боляче, не тримаємо, під час маніпуляцій не плачуть» та «Дитині весело, спокійно, безпечно, комфортно».

І виходить, що стиль мови, форма та подача корпоративної інформації заздалегідь формує сприйняття пацієнтами вашої клініки, хоча вони в ній ще жодного разу не були.

Що з цим робити? Переглянути стиль комунікацій! Якщо потрібна допомога - звертайтесь;)

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business