I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Одна з найбільших помилок у бізнесі – вірити, що якісний продукт сам себе продасть і буде тією конкурентною перевагою, за якою до вас прийде потік пацієнтів.

Чому так?

1️⃣ Оцінити якість лікування неможливо, коли ти ще тільки обираєш це саме лікування. Оцінити якість пацієнт зможе у найліпшому випадку тоді, коли лікування повністю завершене, а то й навіть пізніше – через рік, п’ять, десять років - коли зрозуміє, що нічого не болить, не випадає, не сколюється і таке інше. Тож наперед оцінити якість він не може.

2️⃣ Для пацієнта якість – це щось суб’єктивне. Більшість особливостей лікування та його якісні складові лишаються невідомими: протокол пломбування каналів, марка порошку для air flow чи тип накінечника, власне, ні про що не говорять. Та й пацієнт не лікар - не має в цьому розбиратись.

3️⃣ Якість – це те, що само собою має бути. Адже жодна стоматологія не заявляє щось на кшталт «у нас якість так собі, на трієчку, але от є інші переваги». Тому дивно грати якістю. Натомість, на перший план виходять інші чинники, що мають вирізняти вас серед конкурентів: сервіс, цінності бренду, просування тощо

Звісно, якість лікування має підтримуватись на належному рівні та бути тим фундаментом, до якого додаються інші переваги, створюючи унікальний бренд, який ви і будуєте. Але не зупиняйтеся лише на якості лікування і не чекайте, що на неї набіжить купа людей. Беріть ініціативу і нехай ваш бренд звучить!

Потрібна допомога? Звертайтесь!
☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business