I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Управління бізнесом – це інтелектуальна професія, яка постійно потребує розвитку та стратегічного оновлення. Від того, які професійні підходи та особисті якості застосовує керівник в управлінні, залежить подальший шлях та успіх усього бізнесу. До того ж, що більш сучасними будуть підходи в управлінні, то більше шансів у Вас та компанії випередити конкурентів;)

Тож тримайте сучасні тренди управління:

🔹 Забезпечувати в компанії сучасні та якісні інструменти для оцифровування процесів – програми, crm-системи, технічне забезпечення тощо.
🔹 Системно збирати та аналізувати дані (статистичні та фінансові). Сучасний професійний управлінець не приймає жодного управлінського рішення без цих даних
🔹 Уміти аналізувати, виділяти ключове, критично мислити. Щодня сиплеться безліч різної інформації, яку потрібно якісно відфільтровувати
🔹 Уміти створювати лікарську команду, контролювати якість лікування за управлінськими точками
🔹 Створювати та підтримувати систему в компанії, долучати до неї всіх співробітників (за принципом: вся команда за єдиними зрозумілими правилами допомагає лікарям у взаємодії з пацієнтами)
🔹 Організовувати якісний обмін інформацією всередині колективу (антитренд – часті та довготривалі збори колективу, особливо коли на них говорить тільки власник/керівник)
🔹 Дистанційно управляти клінікою за допомогою контрольних точок

При цьому все більше уваги приділяється не тільки професійним умінням (hard skills), а й особистим якостям керівника (soft skills). Особливо актуальними будуть:

🔹 Гнучкість, саморозвиток, уміння адаптувати свій стиль управління під сучасні вимоги ринку
🔹 Ефективні комунікативні навички
🔹 Лідерство
🔹 Мотивація

Усі навички та якості можна напрацювати, і ми радо допомагаємо керівникам розвиватися та покращувати роботу бізнесів. Звертайтесь!

☎ 068 103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business