I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Чому лідери ринку продовжують багато витрачати на маркетинг?

Здавалося б, лідерство дає найбільшу впізнаваність, напрацьовану репутацію і можливість залучати нових клієнтів без потужних вливань на рекламу. Але чому ж тоді в усіх сферах лідери продовжують підтримувати а то й збільшувати маркетингові бюджети?

👉 До останнього іде боротьба за кожного нового клієнта/пацієнта.

Ви не повірите, але і досі існують люди, що не відправили жодної посилки Новою Поштою. Але коли їм все ж знадобиться подібний сервіс, вони повинні знати, що компанія є на ринку, стабільно існує та продовжує бути найбільш доступною та зручною для користування. До того ж, чим більшою є існуюча база клієнтів/пацієнтів, тим складніше та дорожче залучати нових, бо меншою є їх ємність на ринку

👉 Робота на імідж, просування бренду, його цінностей.

Реклама не завжди запускається на залучення нових пацієнтів. Часом це ще й піар, робота на впізнаваність, донесення своїх цінностей, побудова імені бренду тощо. Коли ми чуємо «Тesla» чи «IKEA», - ми одразу розуміємо, про що цей бренд, і неважливо, чи є ми його користувачами.

👉 Утримання лідерських позицій, особливо в онлайні.

У деяких нішах різниця доходу компанії досягає 40%, в залежності лише від того, на 1 чи 2 рядку вона є у видачі при пошуку. Якщо раніше люди не доходили до другої сторінки в гуглі, то тепер взагалі можуть зупинятися на найпершій компанії і не спускатися далі. Тому лідерам вкрай важливо зберігати свої позиції і не падати нижче, а також розміщуватися рекламно.

Бути лідером ринку – не лише статусно та прибутково, але й відповідально. Багато хто прагне туди, але мають бути сили не тільки досягнути вершини, а й закріпитися на ній. Тож бажаємо витримки, сили та успіхів у кожному кроці, і якщо потрібно міцне плече – звертайтеся!

Робимо успішний бізнес разом💙

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business