Мені потрібна допомога спільноти до: 1 січ. 1970 03:00 Шановні Колеги!
Маємо для Вас чудову новину. Відтепер наша платформа «Gippokratos» розпочала партнерство з проектом «Liki24». Ви маєте можливість без зайвого клопоту замовити будь-які ліки, з Вашого кабінету в «Gippokratos». І це не остання добра звістка. Ліки, замовлені Вами, доставлять Вам до дверей, вказаної Вами адреси. Не доведеться витрачати час на пошук та поїздку в аптеки, стояти в чергах, наражаючись на небезпеку зараження COVID-19. За Вас все зробить кур’єр. Tільки для учасників нашої спільноти «Gippokratos», доставка ліків є цілком безкоштовною послугою у містах, в яких працюють «Liki 24».
Для замовлення ліків Вам вистачить декілька хвилин. В меню «Gippokratos» зайдіть у розділ «Liki24». З нього Ви перейдете до сайту «Liki24», де зможете найти потрібні ліки. Заповнюєте поля для доставки та код купону який вказан у розділі "Liki24» в Вашому аккаунті. На отримання коду купону для безкоштовної доставки ліків можуть розраховувати тільки зареєстровані користувачі платформи «Gippokratos». Далі залишається тільки дочекатися дзвінка у двері в обумовлений час та отримати замовленя.
Дякуємо проекту «Liki24» за надану можливість безкоштовної доставки. Користуйтеся новою можливістю, шановні Колеги! Ми завжди поряд, завжди на зв’язку, готові прийти на допомогу в Вашій тяжкій праці. Наша платформа «Gippokratos» створена з метою внесення вкладу у допомогу медичним працівникам, які ціною власного життя щодня і щохвилини несуть варту на передовому рубежі охорони здоров’я народу України.
З повагою до Вас, Ваша команда «Gippokratos».