I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 💙Сьогодні в прямому ефірі відбулося оголошення лідерів Першого Всеукраїнського рейтингу кращих роботодавців у медицині, а також інтерв’ю з керівниками медичних закладів.

Все це в рамках конференції Zdorovi Medical People, у центрі якої — люди в медицині. Дякуємо за підтримку нашому головному партнеру Медична інформаційна система Doctor Eleks, завдяки якому захід зміг пройти на найвищому рівні.

🙌 На момент закриття прийняття відповідей ми отримали більше 2,6 тис відповідей від медиків з усіх 24 областей України та столиці. Те, що опитування знайшло відгук у кожному куточку нашої великої країни — це показник, що це та тема, про яку хочуть говорити. Де потрібно дати слово.

По всьому світу вже не перший рік спостерігається криза кадрів у сфері охорони здоров’я. Розвинені країни починають змінювати вимоги та всіляко створювати сприятливі умови для переманювання лікарів і медсестер із сусідніх держав. Згідно нашого минулорічного опитування, станом на кінець 2020 року близько 45% українських медиків часто або весь час відчувають, що їх роботу не цінують. Все менше професію у медицині обирає студентство, яке втрачає мотивованих та реальних провідників у медицину як науку.

У таких умовах ті, хто працюють над покращенням умов роботи для медиків, — це взірці для наслідування і ковток чистої мотивації.
Вітаємо!

🏆 КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Сумської міської ради, яке посіло І місце в Першому Всеукраїнському опитування кращих роботодавців у медицині серед державного сектору.
🏆 MyDerm, яка посіла І місце в Першому Всеукраїнському опитування кращих роботодавців у медицині серед приватного сектору.
🏆 КНП Дитяча Міська Поліклініка 6 ОМР, яке посіло І місце в Першому Всеукраїнському опитування кращих роботодавців у медицині у номінації «Комфорт робочого місця» у державному секторі.
🏆 Into-Sana, яка посіла І місце в Першому Всеукраїнському опитування кращих роботодавців у медицині у номінації «Комфорт робочого місця» у приватному секторі.
🏆 КНП ХОР "Обласна дитяча клінічна лікарня", яке посіло І місце в Першому Всеукраїнському опитування кращих роботодавців у медицині у номінації «Мотивація та фонд оплати праці» у державному секторі.
🏆 Smart Medical Center, який посів І місце в Першому Всеукраїнському опитування кращих роботодавців у медицині у номінації «Мотивація та фонд оплати праці» у приватному секторі.
🏆 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4»
Криворізької міської ради, яке посіло І місце в Першому Всеукраїнському опитування кращих роботодавців у медицині у номінації «Навчання та розвиток» у державному секторі.
🏆 Мережа медичних центрів «Гармонія здоров'я», яка посіла І місце в Першому Всеукраїнському опитування кращих роботодавців у медицині у номінації «Навчання та розвиток» у приватному секторі.
🏆 Клінічний Центр інфекційних хвороб, який посів І місце в Першому Всеукраїнському опитування кращих роботодавців у медицині у номінації «Етика та культура» у державному секторі.
🏆 Медичний Центр «Інго» / «Наша родина» , який посів І місце в Першому Всеукраїнському опитування кращих роботодавців у медицині у номінації «Етика та культура» у приватному секторі.
🏆 КНП "Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради", яке посіло І місце в Першому Всеукраїнському опитування кращих роботодавців у медицині у номінації «Наукова діяльність» у державному секторі.
🏆 Rishon, яка посіла І місце в Першому Всеукраїнському опитування кращих роботодавців у медицині у номінації «Наукова діяльність» у приватному секторі.

⬇️ Якщо ви пропустили трансляцію, ви можете переглянути її на нашому YouTube:


⬇️ Також на нашому сайті ви можете завантажити презентації з події:
https://zdorovi.agency/best-employers-in-healthcare-ukraine-2021-rating

👏 Окрема подяка за допомогу в проведенні опитування нашим інформаційним партнерам:
• НСЗУ Національна служба здоров'я України
• інформаційній системі для пацієнтів Helsi
• адміністратору Центральної бази даних ЕСОЗ в Україні EZdorovya
• медичному онлайн-хабу DOC.ua
• та українському сайту з пошуку роботи Work.ua