I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 ⏱Інколи саме швидкість прийняття рішень гарантує конкурентну перевагу. Однак при цьому вони все ще мають бути зваженими й аргументованими.

Експрес аудит - це можливість у найкоротші строки перевірити сферу діяльності клініки на основні симптоми "хвороби системи". У рамках послуги спеціалісти агенції діють за нашою авторською методологією роботи "5 днів=100 кроків", яка дозволяє швидше і якісніше виконувати всі етапи: від аналізу проблем в компанії до розробки кроків та впровадження нових змін в компанії.

🔗Експрес аудит може охоплювати: digital-комунікації (сайт, соціальні мережі), клієнтський сервіс (телефонні дзвінки, візити до лікаря, повний шлях пацієнта), репутацію (аналіз скарг, конкурентний рейтинг). Тривалість послуги: 5 робочих днів.

Дізнатися більше про можливості експрес аудиту можна за посиланням, заповнивши анкету:
https://bit.ly/3pOwcba

👤Наталія Тулінова - CEO та засновниця агенції, організаційний дизайнер, архітектор бізнесу, старший аудитор медичних та маркетинг процесів, досвід у сфері медичних послуг 16 років.

👤Віталій Пригорницький - керівник проектів, аудитор маркетинг процесів, досвід у сфері медичних послуг 16 років.

👤Ірина Пашкевич - керівник служби сервісного аудиту та навчання сервісних співробітників, досвід у сфері медичних послуг 14 років.

👤Олена Кухарець - фахівець з управління проектами.