I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 📝Історії до Дня медика. #2 Про роль сімейного лікаря

Лікар - це не тільки про медичні знання та професіоналізм, співпереживання та емоційну підтримку. Часто лікар - це наш ментор або коуч на шляху до здорового життя. Незалежно від того, як ви взаємодієте: офлайн чи онлайн, - йому можна довіритися.

Ігор, 35

"Тобі завжди здається, що з тобою це не станеться. Але зі мною сталося. Офіс-додому-офіс-додому-опа! Ковід. Спершу в голові, як чорно-біла стрічка - заголовки з новин. І думаєш, що можна ставити на собі хрест. А тут ще коли тобі кажуть: "Лікуватися будете вдома", - нападає справжня паніка.

Коли лікуєшся вдома - лікар десь там далеко, поза зоною. Проте у моєму випадку це було зовсім не так. Людмила Ігнатівна стала моїм сімейним лікарем за кілька годин перед початком нашої довгою подорожі "позбавлення від корони". Вона не тільки поставила мене на ноги, але й додала мені клепки, що мій образ життя загрожує не лише коронавірусом.

Чесно, не впевнений, як швидко я б усвідомив, що про здоров'я дійсно треба дбати, а не відкладати на потім, якби не мій новий сімейник".

📌Всі історії можна прочитати за посиланням:
https://bit.ly/3wHOpcY