I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 За якими навичками ви підбираєте співробітників? А партнерів у бізнесі? А які навички вважаєте своїми сильними чи слабкими сторонами?

Провідні спеціалісти світу щороку складають прогноз: які професії, організації та навички будуть актуальними, а які таку актуальність втрачатимуть.

Тож тримайте топ-5 неактуальних навичок:

❌ «Шкільні» вміння. Вже не потрібно запам’ятовувати багато інформації чи переписувати її з книжок, підраховувати в голові великі цифри тощо. Штучний інтелект здатен це робити за нас ефективніше та швидше

❌ Багатозадачність. Універсальний «все-можу»-співробітник – людина зі значно зниженою продуктивністю, спричиняє багато помилок та швидко вигорає, тож у результаті компанії більше втрачають, аніж набувають.

❌ Мікроменеджмент. Контроль за кожним рухом співробітника – це ручне управління, через яке множиться хаос, втрачається час керівника, пригнічуються ідейні прояви співробітників та їх уміння брати на себе відповідальність.

❌ Самовпевненість. Добре, коли ви вірите у свої ідеї, навички та власну силу. Але коли Ви перестаєте бачити інші точки зору, допускати інші думки та можливості, приймати різноманітність світу – це залишає вас у власних шорах та ілюзіях і позбавляє кращих шляхів до цілі.

❌ Неконфліктність. Уміння відстоювати свою точку зору – корисно для бізнесу. Адже тільки в обговореннях, суперечках, і навіть конфліктах – народжуються найкращі рішення.

Слідкуйте за дописами, адже далі розкажемо, які навички стануть найбільш актуальними наступного року
Робимо успішний бізнес разом!

☎ 068 103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business