I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Нещодавно на бізнес-зустрічі отримали актуальне питання: пацієнти не доходять на прийом, і потрібно щось з цим зробити. Час втрачається, лікарі нервують, інші пацієнти чекають і т.д. Постало питання про включення до прайсу окремої позиції за неявку на прийом.

Чи доцільно так робити?

Перш ніж «карати» пацієнтів грошима, будьте:
👉 готові до взаємного надання компенсацій за будь-які затримки/переноси прийому з вашого боку. Пацієнти також рахують свій час та гроші
👉 відпрацюйте усі можливі причини, чому пацієнти не приходять. Далеко не всі - вибагливі та складні люди, є низка об’єктивних факторів в роботі самої клініки:

📍 Немає підтвердження запису
Якщо адміністратор наприкінці розмови не проговорює деталі запису, не використовує правильні скрипти, - пацієнт просто не відмічає собі факт запису, забуває, планує інші справи, не приходить.

📍 Відсутня система нагадувань
Записали і не нагадали – знову неприхід. Нагадування про запис – норма сервісу в усіх галузях, це обов’язково.

📍 Система нагадувань є, але не адаптована під цільову аудиторію
Телефонувати чи писати? Нагадувати за день до прийому, чи прямо в день запису? Вдень чи ввечері? Для кожної ЦА буде свій варіант - одні не читають смс, інших бісять дзвінки в робочий час. Варто чітко знати свою ЦА і нагадувати правильно.

📍 Агресивна політика записів.
«Ні, ви все ж запишіться», «А чому ні, поясніть причину?». Допит з ліхтариком та агресивний продаж підвищує неявки.

📍 Не відпрацьована система онлайн-запису.
Якщо пацієнту не було підтвердження з клініки, він не розуміє, записався чи ні, чи спрацювала форма – то не зафіксує собі запис і (знов) не прийде.

Це основні, але не всі можливі причини, бо кожну компанію слід аналізувати окремо. Головне – вибудувати правильну систему ведення записів, і тоді негативу та неявки буде значно менше. Як потрібно – ми раді допомогти!

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business