I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Атаки на бренд – це масові негативні реакції на сторінках компанії в інтернеті, що призводять до падіння репутації та рейтингів.

👉 Невдоволений пацієнт піднімає «хайп» в мережі навколо своєї історії. Пише негативні відгуки, просить своїх друзів та знайомих долучитися, особливо «вередливі» створюють додаткові акаунти, щоб написати побільше.

👉 У компанії різко падають рейтинги на декількох або навіть всіх ресурсах: Google-картка, оцінки у соцмережах, спеціалізовані сайти з відгуками тощо

👉 Відгуки бачать інші люди, показують своїм знайомим, лишають власні коментарі і додатково розкручують історію. Розголос стрімко впливає на репутацію

👉 Зверніть увагу, що коментарі та відмітки можуть бути як об’єктивними, якщо це рекламація, так і необґрунтованими (пацієнт щось не так зрозумів), або навіть «замовними» від конкурентів.

Що робити:

📍Відразу реагувати. Швидкість реакції грає на вашу користь. Що саме відповідати – це вже площина стратегії: у вас має бути заготовлений план «на випадок пожежі». Вибачатись, виправдовуватись, відстоювати свою позицію, йти назустріч, домовлятися, - все залежить від стратегічного вибору клініки. Але звертайте увагу, що ваші відповіді можуть стати приводом до нової хвилі атаки, тому відповідайте обдумано.

📍 Будь-який відгук на будь-якому ресурсі можна оскаржити: звернутися до техпідтримки, пояснити ситуацію, надати докази того, що це атака, і тоді відгук може бути видалений адміністрацією ресурсу.

Якщо правда на вашому боці, є аргументи та докази, - відбити будь-які масові атаки можливо і реально, маємо досвід. Якщо ж клініка відмовчується, неможливо нічого довести – подібні атаки сильно б’ють по репутації бренду.

Звертайтесь, якщо що, ми поруч💙

☎️ +38 068-103-99-98

Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business