I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Вітаємо у 2022! Нове майбутнє вже не тільки на календарях, а й у бізнесах. Чого очікувати у новому році та які тренди вийдуть на перший план – розповідаємо серією дописів. Увага, маркетинг:

Дворічна пандемія пришвидшила процес цифровізації та переходу в онлайн, тож пацієнти скоріше обиратимуть:

🔹 Запис на прийом онлайн (не через зворотню форму, а самостійний вибір лікаря і часу, без дзвінків)

🔹 Менше їздити, зробити все в одному місці (наприклад, потрапити одночасно до ортопеда та ортодонта, зробити знімки тощо)

🔹 Вільно ознайомитися з протиепідемічними заходами в клініці (не запитуючи, чи вакциновані лікарі, де дезінфектори, чи змінив персонал рукавички тощо – розміщуйте інформацію у вільному доступі)

До якості контенту висувається все більше вимог:

🔹 Відеоконтент. Просування через YouTube, Instagram або TikTok стає скоріше необхідністю, аніж вільним вибором. Обираючи платформу, зважайте, чи користується нею ваша цільова аудиторія.

🔹 Авторитетність та достовірність. Google прискіпливо перевіряє якість контенту, а тому краще просуває матеріали, де вказані посилання на першоджерело, автор публікації, рецензент тощо. Авторами можна вказувати лікарів клініки.

🔹 Простота викладення інформації. Купа окремих фраз на сайті на кшталт «якісно і недорого полікувати зуби в стоматології поруч», «первинна стабільність та остеоінтеграція» тощо – нецікаві. Тексти мають бути написані доступною адекватною мовою, зрозумілою пацієнтам

🔹 Довгий контент. Довгий, але цікавий текст або відеоряд, який дивляться до кінця та поширюють = збільшення трафіку

🔹 Адаптація сайту під мобільні пристрої, адже більше половини користувачів інтернету з’являються в мережі з телефонів

🔹 Швидкість завантаження сайту – обов’язково.

Звіряйте, що потрібно впровадити, і як залишились питання – ми поруч!

☎ 068 103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business