I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Хто ваші найближчі конкуренти? Хто вже обганяє за рівнем сервісу, а хто впроваджує фотопротоколи та найсучасніші цифрові технології? Хто використовує нові бізнес-інструменти або розкручує потужний маркетинг?

Коли знаєш, як працює конкурент, - можна передбачити його дії і зіграти на випередження, можна вчасно відкоригувати власну стратегію і врешті решт зрозуміти, в якому напрямку варто рухатись. Без інформації про конкурента це зробити важко.

Команда DSConsult проводить аудити клінік-конкурентів та може оцінити для вас їх діяльність з точки зору ведення бізнесу.

Що аналізуємо:

📍 Маркетинг-моніторинг: як ваш конкурент представлений в мережі, як просувається, за якими каналами може перехоплювати ваших потенційних пацієнтів та які ключові переваги використовує, який бюджет має на просування тощо

📍 Аудит адміністраторів: наскільки професійно спілкуються, чи правильно застосовують скрипти (і чи є вони взагалі), як презентують клініку та які прийоми застосовують, аби схилити пацієнта до запису на консультацію.

📍 Аудит первинної консультації: скільки триває, яке наповнення, яка реальна цінова політика в клініці, за якими стандартами якості працює лікарська команда, рівень сервісу та загальна атмосфера тощо

Ви отримаєте детальну інформацію про внутрішню роботу конкурента, оцінку його діяльності як бізнесу, сильні та слабкі сторони, реальні конкурентні переваги, можливі загрози для вашої компанії, а також рекомендації від наших експертів щодо подальших кроків для зміцнення власної клініки на основі отриманих даних.

Вартість залежить від кількості конкурентів та наповнення аудиту
Звертайтеся до експертів і будьте на кілька кроків попереду!
Робимо успішний бізнес разом💙

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business