Мені потрібна допомога спільноти до: 1 січ. 1970 03:00 Вперше у Львові проведена трансплантація нирки дитині!
Вітання усій команді Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру!

Минулого тижня лікарями Центру, спільно з колегами з Львівська Обласна Клінічна Лікарня, проведено трансплантацію нирки дитині від родинного донора!

Реципієнтом стала 13-ти річна пацієнтка, яка хворіла на вроджену ваду розвитку нирок та перебувала на діалізі. Донором для неї став її батько. На сьогодні стан дитини та її тата стабільний, вони перебувають під цілодобовим спостереженням команди лікарів нашого Центру.

До цього, здебільшого, такі оперативні втручання рутинно виконувались закордоном, що потребувало збору неймовірних сум коштів батьками та благодійниками.

Відтепер Центр на постійній основі буде проводити такі оперативні втручання, задля допомоги нашим маленьким пацієнтам!
Двигуном цього процесу виступила злагоджена праця мультидисциплінарної команди Центру, зокрема – лікарів-нефрологів Roman Andrunevych та Lilja Gruckiv, лікарів-хірургів Bogdan Romanyshyn, Andrij Kuzyk та лікарів-анестезіологів Roman Sobko, Taras Oranskyi, Taras Borachok.
Зокрема, подяка за допомогу, сприяння та підтримку команді Львівська Обласна Клінічна Лікарня, головному трансплантологу Львівщини - Ростиславу Жуку, Danylo Fedoriv, Роману Савроню та анестезіологу Роману Михальчуку, урологу ДНУ "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини" Державного управління справами Andriy Zhuravchak.

Дякуємо всьому колективу відділення анестезіології та інтенсивної терапії, хірургії, лабораторії та педіатрії за кропітку та сумлінну працю, що дозволяє кожного дня підкорювати все нові та нові вершини!

Та друзям Благодійний фонд «Крила надії», які завжди долучаються до підтримки наших ініціатив!

https://www.facebook.com/zusdmc/posts/3651953515028945

#особливадитячалікарня
#трансплантаціянирки #трансплантаціядітям
#дитячанефрологія