I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Чи бували у Вас випадки, коли у клініці начебто все гаразд, але:

🤔 Є проблема в певному процесі і Ви ніяк не збагнете яка
🤔 Розумієте проблему, але не знаєте що робити далі
🤔 Потрібно оцінити стан справ на поточний момент, аби прийняти важливе рішення?

Аби Ви не блукали у невідомості та не витрачали дорогоцінний час на пошуки рішень, приходьте до нас на бізнес-консультацію!

На бізнес консультації Ви можете задати питання у будь-якому напрямку роботи бізнесу:

🔹 Маркетинг. Чи виконує свої задачі сайт, як працюють соцмережі, яка репутація в інтернеті, куди далі рухатись стратегічно тощо.
🔹 Робота ресепшену. Чому адміністратор не встигає/помиляється, чому не можете знайти «того самого», звільняєте чи самі звільняються та усе, що стосується їх роботи, спілкування, завдань тощо.
🔹 Робота лікарської команди. Як домогтися єдиного клінічного мислення, самостійності та відповідальності лікарів, чому пацієнти не залишаються на лікування, як зменшити скарги та багато іншого
🔹 Управління на основі цифр. Скільки насправді заробляє бізнес? Де потенціал для його розвитку? На які ключові показники звертати увагу, аби не обрости купою даних і водночас бачити наскрізь усі процеси? Як керувати клінікою віддалено тощо.

Це лише короткий перелік питань, які нам задають на бізнес-консультаціях. Ви можете задати своє, і ми обов’язково проаналізуємо роботу клініки, надамо письмові звіти та розкладемо все по поличках. Лишайте заявку на сайті або пишіть у повідомленнях чи коментарях – раді будемо поспілкуватися!

Детальніше: https://dsc.com.ua/biznes-konsultaciya

Робимо успішний бізнес разом!

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business