I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Чи міг би лікар стати топовим стоматологом, якби відвідував усі можливі курси, лекції, майстер-класи та семінари…. та не відпрацьовував усе на практиці з реальними пацієнтами?

Риторичне питання:)

Усі ми знаємо про правило умовних 10 000 годин для будь-якої професії: тільки сконцентровані зусилля протягом тривалого часу дають ефективний результат. Чому так? – Бо для вироблення навичок потрібно не лише «набити руку», а й наробити помилок, виправити їх та часом радикально змінити підхід до роботи.

Це стосується і власників бізнесу. Відвідуючи різноманітні освітні заходи з управління, потрібно ще встигати відпрацьовувати в клініці, адаптувати, замірювати ефективність нових впроваджень тощо

Власник бізнесу – це професія.

Лікарями не стають без профільної освіти. Біль же підприємництва в тому, що бізнеси часто відкриваються без навичок управління, знань економіки підприємства, менеджменту та маркетингу, управління людьми тощо. Ці навички набуваються в процесі, з помилками, провалами, грошовими втратами, зливом репутації, закриттям перших клінік тощо. Чи є у вас час на проходження цього шляху?

📍 На щастя, для власників існує коротша стежка, бо їх унікальна та обов’язкова відмінність – делегувати, аби пришвидшитись. До прикладу, ви делегуєте розробку сайту та ведення соцмереж, але при цьому стратегічно розумієте базу маркетингу. Так само можна залучати експертів, які вбережуть від помилок, розроблять та разом з вами систематизують у клініці індивідуально вашу:

👉 HR-систему та корпоративну культуру
👉 Фінансову модель та план прибутку
👉 Стандарти сервісу як конкурентну перевагу
👉 Стандарти якості лікування та багато іншого, залежно від потреби компанії

Тож, теорію знати – потрібно!
Відвідувати профільні заходи з управління (курси, конференції, вебінари тощо) – потрібно!
Впроваджувати на практиці – обов’язково потрібно, але це можна доручити професіоналам;)

Цінуйте свій час – звертайтесь і ми прискоримо вас в рази!

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business