I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 💙5 історій вдячності до Дня медика
До Дня медичних працівників цього року ми зібрали п'ять історій вдячних пацієнтів, якими будемо ділитися протягом п'ятниці для створення ще більш святкового настрою.

Для героїв історій лікар - це Людина, яка змінила життя, їх сила і надія. Дякуємо кожному медику за те, що можемо довіритися вам у найскладніші хвилини життя.

Переконані, що ця історія і про вас також. Ви самі часто не помічаєте, як стаєте силою і підтримкою для ваших пацієнтів.

📝Історія #1. Про наші моменти вразливості
Ольга, 21
"Для мене це було перше хірургічне втручання. Все сталося дуже неочікувано, тому я не встигла "напереживатися" до самої операції, а от після - мене накрили всі тривожні думки, які тільки можна було придумати. Я могла посеред ночі зірватися на сльози, бо надумала в голові, що це мої останні дні. Могла боятися приймати ліки або робити звичайнісінькі уколи, хоча головою розуміла, що вони мені необхідні.
Олеся була однією із молодих лікарок, яку я запам'ятала ще у перший день, бо таке милозвучне ім'я почуєш нечасто. В один із днів, коли мене накрили погані думки вночі, вона саме була на чергуванні. Спочатку було дуже соромно, що вона побачила мене в такому стані. Однак саме завдяки такому збігу обставин, я отримала підтримку та нового друга. Ми проговорили не одну годину. Її слова і турбота врятували мене і надали сміливості продовжувати лікування".

📌Більше історій можна прочитати за посиланням:
https://zdorovi.agency/5-stories-of-being-thankful-to-medics