I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Cтоматологічні пацієнти – це основа, на якій тримається існування стоматологічної клініки як бізнесу. Можна придбати найкраще обладнання, зібрати топову команду, придумати унікальну бізнес-модель, але якщо це все не оцінять пацієнти і не прийдуть до вас, або прийдуть подивляться і підуть – бізнес стає просто дорогим хобі.

Тож сьогодні говоримо про те, у яких точках ви можете втрачати пацієнтів або навіть не знати, що вони до вас не доходять:

1️⃣ Не знайшли клініку. Багато людей шукають стоматологію і знаходять інші клініки швидше, ніж вас. Наприклад, незручна локація (не видно вивіску, вхід у дворі), при пошуку в гуглі - вашого сайту немає на першій сторінці/ незручний сайт, «мертві» соцмережі тощо. Це помилки маркетингу.

2️⃣ Не додзвонились, залишили заявку – ніхто не зв’язався, не так відповіли, взагалі не відповіли на питання, не запропонували запис тощо. Тобто – не викликали довіри і не показали зацікавленості у пацієнті. Це недопрацювання ресепшену.

3️⃣ Не сподобалась первинна консультація. Це ключова точка, адже пацієнт вже пройшов довгий шлях знайомства з клінікою, обійшов деколи і бар'єри, аби потрапити на консультацію, обрав клініку з-поміж інших, і чомусь не повернувся, хоча мав би залишитись.

4️⃣ Зник протягом лікування (після 2, 4, 10-го візиту тощо). Два варіанти: або пацієнт розчарувався в клініці і в нього накопичився негатив (не виконали обіцянки, змінили ціни без попередження, затримували прийоми тощо), або ви не слідкуєте за вторинною базою пацієнтів: немає диспансеризації, звільнився лікар і вивів «своїх» пацієнтів, не вибудувана комунікація з постійними пацієнтами.

Контролюючи та правильно налагоджуючи всі 4 точки ви забезпечите свій бізнес стабільним потоком пацієнтів та будете думати не про «втриматися на плаву», а про розширення горизонтів та ріст. А ми, якщо що, допоможемо в цьому. Звертайтесь!

☎️ +38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business