I need a help until... 1 Jan 1970 03:00 Нативна реклама (native – природний) – це такий вид реклами, що «зашивається» у контекст інтересів та потреб аудиторії. Простіше кажучи, це реклама, що не сприймається як реклама. Це пізнавальний, експертний, розважальний та інший контент, де лише мимохідь може згадуватися бренд, і абсолютно немає закликів до купівлі.

Чим корисна така реклама?

🔹 Більше цікавості та попиту від пацієнтів. Люди втомилися від прямої реклами, у них все більше розвивається «банерна сліпота» (відторгнення уваги від рекламних подач). А корисний, цікавий, експертний контент – це те, що люди читають. «Як привчити дитину чистити зуби», «чи потрібно видаляти зуби мудрості», «від чого стираються зуби» тощо – класні теми, якими можна наповнювати свої соцмережі або давати статті на інших платформах

🔹 Формування іміджу експертності. Відповіді на питання, корисні поради та інший експертний контент від лікарів створює образ професійної та надійної компанії і допомагає вирізнитися серед конкурентних клінік

🔹 Довіра до бренду. Замість нав’язливої навали рекламних дописів ви даєте інформацію, користь, цікаві повідомлення. Це викликає більше довіри у пацієнтів, аніж «купіть нас негайно». А якщо ви регулярно ведете соцмережі чи блог на сайті – це показує, що ви живі та близькі до людей, і це краще, аніж останній пост чи оновлення від «три роки тому»

Звісно, нативна реклама не виключає інших методів просування. Нативна реклама не створить вам продажі тут і зараз, не забезпечить первинними пацієнтами тощо. Може, але це не першочергова задача. Головний фокус такої реклами – репутація та формування довіри.

Робимо успішний бізнес разом💙

☎ 068 103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business